Published: Jul 07 2017 08:25

VW GOLF 5 1.6FSI 85 kW

EUR

Published: Jul 07 08:25
Views: 1
-Возилото е увезено од швајцарија со возење во одлична состојба .
-Има сервисна книшка ,последен редовен сервис направен во швајцарија на 24.11.2016 на 213 000 km.Нема потреба од сервис.
-Реални 217 000 km.
-Летни гуми 17" 225 55 со Al фелни
-Двозонска клима климатроник
-Платени сите давачки до регистрација.
Вреде да се виде.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
+38970232087

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information