Published: Aug 09 2019 02:57

VW Passat Highline 1.9tdi 116ks -99 Climatronic

EUR

Published: Aug 09 02:57
Views: 1
Се продава Vw Passat 1.9TDI '99 116ks со Highline ниво на опрема, со поминати 244 000 km. Колата е во одлична состојба како внатрешно така и надворешно,направен е мал и голем сервис (масло, филтри, ребраст каиш, водна пумпа,фреон) сменети и нови плочки напред и назад како и нов глицерин пред 2000 km. Поседува 4 скоро нови Nexen Allseason гуми ставени пред 8 месеци.Од опрема поседува:
- Климатроник исправен-топли и лади.
- Серво
- Централно заклучување
- Полу кожен ентериер
- ABS
- ASR
- Airbag
- Електрика на ретровизори
- Електрика на сите стакла
- Наслон за рака напред и назад
- Ново радио со USB и AUX
- 2 клуча
Цената не е фиксна. За повеќе информации јавете се на:
077/ 869-893 - Кристијан
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
077/869-893

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information