Published: Jun 08 2020 10:59

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

EUR

Published: Jun 08 10:59
Views: 20
Се продава Volkswagen Passat 2.0, 170KS со 6 степен автоматски DSG менувач, регистрирана до 10.2020. Колата е максимално опремена и не е од увоз. Редовно сервисирана (направен е сервис и на автоматскиот менувач), треба да се направи мала корекција на тапацирот на возачката врата, други вложувања во неа нема.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information