Published: Feb 26 2015 08:17

VW Passat 2.5 TDI 4motion -01

EUR

EUR
Published: Feb 26 08:17
Views: 11
Колата е во одлична состојба и од опрема поседува
Абс електрицни прозори Даленчиско затварање алумински бандаши Навигација борд копјутер,темпомат контрола на стабилноста сензори за предупредување Аербег на сите седишта мулти типтроник греачи на седишта Кожа на седиштата Климатроник мп3 мп4 аух со 6-ЦД Регистрирана со зелен картон --НАЈ ДОБРО ДА СЕ ВИДЕ НА ЛИЦЕ МЕСТО

Можно е и замена со ваша доплата за помало возило али за замена е друга цена !!
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
11
070503530

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information