Published: Dec 07 2020 05:03

Купувам Автомобил (до 1300€)

Published: Dec 07 05:03
Views: 3
Барам автомобил со следниве карактеристики

Пратете ги вашите понуди (со повеќе слики) и огласи на следниот број на вибер:
077 662 781

-Максимум до 77kw 105 коњски сили.
**Се работи за почетник возач**

До 1300€

Да содржи:
*Плин (Со Атест)
*Клима
*5 Врати (Може и со 3 но предност имаат тие со 5)
* Да биде регистрирана
* Да не биде караван (предност имаат помалечките коли)


Може да бидат од марка
Opel Corsa, Opel Astra, Fiat Punto, Ford Fiesta, Ford KA, Mercedes Benz A класа, VW Polo.....и други
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information