Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Poliranje matirani i pozolteni farovi

600 MKD

For sale by: Дарко 16 Sep 15:41 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Prilep
Manufacturer
Opel
Model
Astra
вршиме професионално реставрирање,полирање и чистење на матирани и пожолтени фарови до беспрекорен сјај и функционалност,без вадење на фаровите по цена од само 600денари за двата фара,гаранција две години и машинско полирање на автомобили со врвни и квалитетни средства кои ги има во понуда само кас нас:MA-FRA,MENZERNA,TW,MEGUIARS,HD UNO,RUPES,SCHOOL concept, по цена од само 1500денари и гратис восоцирање,посебен пакет деконтаминација и восоцирање на лакот по симболична цена од 800 ден.погледнете дел од нашата работа на следните линкови: https://www.facebook.com/AutoPrilep1/photos_albums


http://www.youtube.com/user/MultiXANTIA1/videos
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information