Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 1229

13 800 EUR

For sale by: Правно лице 05 Sep 08:38 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам камион Мерцедес Атего, 2007 година, фургон со бруто носивост 12 тони, моќен мотор од 290 кс, должина на товарен простор 7 метри.
Камионот е сега скоро увезен на оригинални 550.000 км, за кои имам докумети како доказ и целосна сервисна историја.
Има хидраулична рампа (и за неа има документи за техничките прегледи), кревет за спиење на спуштање за подолги релации, има клима уред, вебасто (webasto) и многу друго.
Камионот, рампата и се на него е во топ состојба. Не е купен за препродавање, туку е купен за сопствени потреби, но поради ненадејни промени во работата, сега се продава.
Правно лице
078397402
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information