Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate

Apartments , 96900
Farms and Land , 16133
Rooms , 3951
Houses , 964
Roommates , 743
Abroad , 297
15 Nov 09:56
Linku:
, ,

Cetvorosoben stan

70 000 EUR

Number of rooms: 4
Area: 70
Today 08:19
Linku:
, ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

230 000 EUR

Number of rooms: 5

Today 08:25 , ,

Se izdava namesten stan Nova Zeleznicka Micurin

220 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 08:23 , ,

SE IZDAVA STAN 60m2 KARPOS 1

150 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 60
Today 08:21 , ,

Se izdava kompletno namesten ednoipolsoben stan

11 000 MKD / monthly

Number of rooms: 1,5
Today 08:21 , ,

Se izdava stan vo Karpos

300 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 08:19
Linku:
, ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

230 000 EUR

Number of rooms: 5
Today 08:19
Linku:
, ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

230 000 EUR

Number of rooms: 5
Today 08:17 , ,

Se iznajmuva stan vo naselba Michurin

15 000 MKD / monthly

Number of rooms: 3
Area: 70
Today 08:13 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze

220 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Today 08:04 , ,

Se izdava dvosoben stan zad Univerzalna

200 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Today 08:02 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

250 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 07:59
Linku:
, ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 EUR / monthly

Number of rooms: 5
Today 07:51 , ,

Nov Luksuzen Stan do TCC Grand Plaza

400 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Today 07:49 , ,

Se izdava stan

500 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Area: 90
Today 07:42 , ,

Kompletno renoviran stan od 70m2

900 EUR

Number of rooms: 3
Area: 70
Today 06:46 , ,

Se izdava stan 77m2 vo Centar

320 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 06:40 , ,

Stan apartman komplet opremen vo Centar

360 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 60
Today 05:21 ,

Stan vo Skopje

50 000 EUR

Number of rooms: 3,5
Today 03:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 EUR

Number of rooms: 6
Today 03:24 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala

270 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 03:08 , ,

DVOSOBEN STAN

Number of rooms: 2
Today 03:06 , ,

Se iznajmuva namesten stan

270 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 01:53 , ,

Stan vo Topansko Pole

60 000 EUR

Number of rooms: 3
Today 01:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 EUR / monthly

Number of rooms: 5


To the top