Македонски | Shqip | English |

Lipkovo | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 147 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 18:41 Automobiles , Kumanovo

ALFA 147 1.9 JTDM 110KW EKSTRA SVAJCARIJA

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Oct 18:56 Automobiles , Kumanovo

Alfa Romeo 147/1.9 jtdm

3 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 130 000 - 139 999
06 Oct 23:17 Automobiles , Kumanovo

Alfa Romeo 147 1.9 dizel

2 700 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Sep 12:06 Automobiles , Kumanovo

ALFAROMEO 147-06 150ks TI oprema uvoz CH

2 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Jun 12:42 Automobiles , Kumanovo

Alfa Romeo 147

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
16 Jun 15:44 Automobiles , Kumanovo

Alfa Romeo 147 JTD M-jet

2 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 130 000 - 139 999
22 May 09:52 Automobiles , Kumanovo

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115PS

2 300 EUR

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
13 Jan 17:11 Automobiles , Kumanovo

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

1 800 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top