Македонски | Shqip | English |

Čučer-Sandevo | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 147

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 20:59 Store ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD 85KW REGISTRIRANA KLIMA

1 400 EUR

Year: 2002
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 12:25 , ,

Alfa Romeo 147 1.9jtd -01 full oprema

1 600 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Feb 09:36 , ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD -04 KAKO NOVO FULL

1 999 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Feb 16:52 , ,

ALFA ROMEO 147 -07 1.9JTDm

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
04 Feb 20:19 , ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

2 600 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top