Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | 126 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 Apr 16:53 Automobiles , Bitola

ZASTAVA FIAT 126P

370 EUR

Year: 1988
Mileage: 80 000 - 84 999
20 Feb 15:39 Automobiles , Gostivar

Fiat 126 peglica

600 EUR

Year: 1991
Mileage: 160 000 - 169 999
17 Aug 20:24 Automobiles , Skopje , Gazi Baba

Fiat 126

250 EUR

Year: 1991
Mileage: 90 000 - 94 999
23 Jul 10:09 Automobiles , Štip

Fiat 126 p

300 EUR

Year: 1991
Mileage: 40 000 - 44 999
29 Jun 12:10 Automobiles , Skopje

Fiat 126 PEGLICA reg do 27 07 -17

320 EUR Намалена цена

Year: 1991
Mileage: 45 000 - 49 999
21 Mar 20:48 Automobiles , Skopje , Centar

Fiat 126

600 EUR

Year: 1998
Mileage: 45 000 - 49 999
20 Feb 13:34 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

Fiat 126

10 000 MKD

Year: 2000
Mileage: 0 - 4 999
19 Sep 17:21 Automobiles , Skopje , Čučer-Sandevo

Fiat 126p -89 Peglicka

Year: 1989
Mileage: 110 000 - 119 999
11 Sep 09:38 Automobiles , Skopje , Čučer-Sandevo

Fiat 125 -89

200 EUR

Year: 1989
Mileage: 110 000 - 119 999
19 May 19:57 Automobiles , Tetovo

Fiat 126 -89

670 EUR

Year: 1989
Mileage: 95 000 - 99 999
To the top