Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Jaguar | X-Type

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 Jan 09:30 ,

Jaguar X-Type 2.0d

4 890 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
23 Sep 18:00 ,

Jaguar X-Type

5 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Aug 15:05 , ,

JAGUAR X-TYPE SPORT D -06

1 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Aug 15:10 , ,

Jaguar X-type 2.1 v6 benzin/plin

3 400 EUR

Year: 2003
Mileage: 180 000 - 189 999
11 Jul 19:40 , ,

JAGUAR X-TYPE 2.0 TDI

3 300 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
04 Jul 17:53 ,

Jaguar X-Type 4x4 -03

3 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Jun 21:58 , ,

Jaguar X-Type 2003v

3 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Apr 15:43 ,

Jaguar X-Type

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Oct 13:56 , ,

Jaguar X Type Benzin-Plin 183000 km 156hp

3 200 EUR

Year: 2003
Mileage: 180 000 - 189 999
17 Sep 22:10 ,

Jaguar X-type

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top