Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Magentis

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


13 Jul 23:25 , ,

Kia Magentis

1 400 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Jan 11:50 ,

Kia Magentis

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Jan 19:59 ,

Kia Magentis -03

2 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Sep 21:56 , ,

KIA MAGENTIS Automatic -01 moze zamena

1 500 EUR Намалена цена

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top