Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Pregio | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


11 Nov 21:37 Automobiles , Štip

Kia Pregio

1 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
18 May 01:14 Automobiles , Vinica

Kombe KIA Pregio -98

Year: 1998
Mileage: 350 000 - 399 999
14 Jun 13:06 Automobiles , Kavadarci , Rosoman

Kia Pregio

Year: 1999
Mileage: 130 000 - 139 999
05 Jun 17:54 Automobiles , Veles

Kia Pregio

Year: 2002
Mileage: 170 000 - 179 999
16 Jul 11:55 Automobiles , Bitola

Kia Pregio

1 800 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
17 Jul 17:56 Automobiles , Kriva Palanka

Kia Pregio -99

1 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
12 Mar 21:48 Automobiles , Sveti Nikole

KIA Pregio -99

1 800 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Aug 12:20 Automobiles , Prilep

Kia Pregio -00

3 300 EUR

Year: 2000
Mileage: 150 000 - 159 999
23 Feb 12:33 Automobiles , Debar

Kia Pregio RS 2.8 diessel -00

4 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top