Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Sportage

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Today 00:25 ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 11:43 , ,

Se prodava Kia Sportage 1.7 dizel2012 godina

11 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
21 Nov 16:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Nov 11:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
12 Nov 09:07 , ,

Kia Sportage -19 so 7000km

16 500 EUR

Year: 2019
Mileage: 5 000 - 9 999
07 Oct 13:12 , ,

Kia Sportage Limited Leather Edition Full Oprema

17 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
30 Sep 11:54 , ,

Kia Sportage

8 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
22 Sep 21:55 , ,

МЕ ПРОДАВА ПРВИОТ ГАЗДА

11 700 EUR

Year: 2013
Mileage: 160 000 - 169 999
20 Sep 19:10 ,

Се продава KIA Sportage 1.7 TD

10 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top