Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | MINI | One D

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 Mar 09:39 ,

MINI ONE D 1.4 D4D -06

4 099 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
27 Feb 18:56 , ,

MINI ONE D 1.6 panorama

7 400 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
01 Oct 16:16 , ,

Mini One D

5 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Aug 11:03 , ,

Mini ONE D

4 000 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 150 000 - 159 999
17 May 23:10 Store ,

MINI ONE D 1.4

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
09 May 21:55 , ,

Mini ONE D

5 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Feb 23:51 ,

Mini Cooper 1.4 Dizell

4 100 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Aug 17:20 , ,

Mini One 1.4 dizel

5 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top