Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Nissan | Patrol

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 Apr 15:14 ,

Nissan Patrol

9 500 EUR

Year: 1994
Mileage: 120 000 - 129 999
20 Sep 20:28 ,

Jeep Nissan Patrol 3.3t off road

6 000 EUR

Year: 1987
Mileage: 180 000 - 189 999
25 May 01:04 ,

Nissan Patrol 2.8td.off road

14 900 EUR

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
05 Jul 21:02 ,

Nissan Patrol

2 600 EUR

Year: 1993
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Apr 23:44 ,

Nissan Patrol -00 Povolno

8 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Oct 12:29 ,

NISSAN PATROL EKSTRA OPREMEN -98

Year: 1998
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Jul 18:52 , ,

Vozila na aukcija

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top