Македонски | Shqip | English |

Kičevo | Vehicles | Automobiles | Nissan | Qashqai+2

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


16 Feb 10:11 , ,

NISSAN QASHQAI+2 -09

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:57 , ,

NISSAN QASHQAI -09

8 350 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Oct 16:33 ,

Nissan Qashqai +2 7 sedista

13 320 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 170 000 - 179 999
17 Oct 21:54 , ,

Nissan Qashqai+2 1.5 Dci 78 KW

9 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
08 Jul 23:01 ,

Nissan Qashqai+2 Panorama

8 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
03 May 02:12 ,

Nissan Qashqai 5+2

8 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
18 Mar 13:27 , ,

NISSAN QASHQAI +2 DIZEL -09

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Nov 12:34 ,

NISSAN QASHQAI+2 ULTIMATE 1 GAZDA 4x4 Avtomatik

11 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 140 000 - 149 999
14 Nov 09:26 , ,

NISSAN QASHQAI +2

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top