Македонски | Shqip | English |

Struga | Vehicles | Automobiles | Rover | 25

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 Sep 13:54 ,

ROVER 25 vo ODLICNA SOSTOJBA

2 300 EUR Намалена цена

Year: 2001
Mileage: 85 000 - 89 999
10 May 22:37 ,

Rover 25

1 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 130 000 - 139 999
05 Mar 22:48 ,

Rover 25

Year: 2003
Mileage: 140 000 - 149 999
03 Jan 15:26 , ,

Rover 25 1.4

1 400 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Jan 23:03 , ,

Rover 25

1 400 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Aug 15:32 , ,

Rover 25

850 EUR

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
13 Aug 23:22 , ,

Rover 25

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
25 Oct 20:54 , ,

Rover 25 76KW 103 ks 1.4

1 700 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Jul 10:31 ,

ROVER 25

1 200 EUR

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
29 Aug 21:45 ,

Rover 25 -05

Year: 2005
Mileage: 70 000 - 74 999
To the top