Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate

Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.

Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот.

Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.

ул.Васил Ѓоргов бр.24/4

Centar, Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 1728
05 May 14:28

Trosoben stan vo Madzar Maalo

1 150 EUR

05 May 11:10

Se iznajmuva luksuzen stan vo Crnice

750 EUR /monthly

05 May 09:03

Se iznajmuva luksuzen stan vo Kozle

600 EUR /monthly

05 May 08:59

Dvosoben stan 59m2 vo Momin Potok

1 050 EUR

05 May 08:59

Dvosoben nov stan vo Momin Potok

1 050 EUR

27 Apr 14:36

Dupleks vo Debar Maalo so garaza

150 000 EUR

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information