Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Sony HXR-MC2500

86 380 MKD

Company advertisement For sale by: TD Panter Faks 23 Dec 15:48 Log into the company to make changes
TD Panter Faks
Masina za broenje pari FT 300 250 ЕУР
Canon XF 200 1 600 ЕУР
Masina za broenje na banknoti WJDFJ-08A 11 100 МКД
XLR Active Audio Adapter for DSLR camera 14 191 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Products
Other
Prodazba na Kamera Sony HXR-MC2500. Kamerata ima vgradeno LED svetlo i 32GB vgradena memorija.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Visit our store page
Zivko Cingo 4 Show on the map
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
DRZAC ZA KAMERA APARAT FOTON NEON PRO M DSLR 17 300 МКД
Masina za broenje banknoti Plus P-506 26 000 МКД
Masina za broenje na banknoti Ribao BCS 150 92 550 МКД
NX 880b 16 686 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information