Company ad Published: Jul 26 2020 10:17

STAKLENI I ALUMINSKI OGRADI TUS KABINI 'SASKO-GIS'

EUR

EUR
Published: Jul 26 10:17
Views: 196
TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

PROFESIONALNA IZRABOTKA STAKLENI, ALUMINSKI I KOVANI OGRADI KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTELJI MASI STOLCINJA KLUPI KANDELABRI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN NADVORESNI I VNATRESNI VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRATI NA DALINSKO OD KOVANO ZELEZO SEGMENTI OD KOVANO ZELEZO I SEGA NESTO NOVO ALUMINSKI OGRADI za poveke informacii javete se na tel 078-275-678 ILI 078-275-678-[VIBER] SASKO-GIS VO SEKOE VREME KOMUNICIRAJTE I PO EMAIL.saskogis@hotmail.com
IZVEDUVAME DOSTAVUVAME I MONTIRAME NIZ CELA MAKEDONIJA
POSETETE JA NASATA WEB STRANA NA: WWW.KOVANI-OGRADI.COM

www.KOVANI-OGRADI.COM
Link description

Bravarska rabotilnica Sasko-Gis Dooel

Браварска работилница Сашко Гис нуди професионална изработка на:
-Ковани огради,
-Алумински огради, 
- Мебел од ковано железо, ковани спални,
- Надворешни огради и врати, 
- Настрешници, 
- Тенди, 
- Хали, челични конструкции, 
- Вртени скали, 
- Чардаци,
 - Гаражи,
 - Шибер капии на далечинско итн. 
Алуминските огради се изработуваат од алуминиум, односно нерѓосувачки челик. Ги комбинираат со стаклени алумински огради, памплекс и калено стакло, а оградите се изработуваат во повеќе нијанси и модели и тоа:
Сребрена, сребрена мат, златна, златна мат, махагони, и комбинации од сите бои заедно. Ги изработуваат со различни детали.
Се изработуваат огради за тераси, внатрешни или надворешни скалила, надворешни огради, врати, и се останато по желба на клиентот.
Кованите огради за мебел исто така се изработуваат по желба на клиентот. Контактирајте ги во браварската работилница на Сашко Гис доколку Ви се потребни огради за кревети во спална или детска соба, огради за мебел во дневна, троседи, двоседи, фотељи, дворски мебел, клупи, столчиња и друго. Исто така и овие огради се изработуваат во повеќе нијанси и модели.
Се изработуваат посебни модели, и различни видови на тенди за гаражи, тенди за во двор, балконски тенди и друго. 
Сите креации се изработуваат со посебно внимание, и прават различни модели од еден до друг модел. 
Направени се повеќе од 400 дизајни, реализирани се повеќе од 300 проекти на различни локаци во Македонија, имаат повеќе од 20 години работно искуство.
Браварската работилница Сашко Гис секогаш се стреми клиентите да се задоволни од нивната изработка, и кога повторно би имале потреба да се обратат пак кај нив. 
Достапни се секогаш за комуникација за оној што има потреба, услугата ја прават најбрзо штом можат.
Ваше е да се јавите, да ги исконтактирате, или да ги посетите во просториите на улица 10, број 35 Кадино, општина Илинден, Скопје. Работаат секој работен ден од 09-00 до 18-00 часот.
Исконтактирајте ги и уверете се во уникатните дизајни кои ги нудат, секогаш имаат нова идеја за да понудат. 
Visit our store page
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Браварска работилница Сашко Гис нуди професионална изработка на:
-Ковани огради,
-Алумински огради, 
- Мебел од ковано железо, ковани спални,
- Надворешни огради и врати, 
- Настрешници, 
- Тенди, 
- Хали, челични конструкции, 
- Вртени скали, 
- Чардаци,
 - Гаражи,
 - Шибер капии на далечинско итн. 
Алуминските огради се изработуваат од алуминиум, односно нерѓосувачки челик. Ги комбинираат со стаклени алумински огради, памплекс и калено стакло, а оградите се изработуваат во повеќе нијанси и модели и тоа:
Сребрена, сребрена мат, златна, златна мат, махагони, и комбинации од сите бои заедно. Ги изработуваат со различни детали.
Се изработуваат огради за тераси, внатрешни или надворешни скалила, надворешни огради, врати, и се останато по желба на клиентот.
Кованите огради за мебел исто така се изработуваат по желба на клиентот. Контактирајте ги во браварската работилница на Сашко Гис доколку Ви се потребни огради за кревети во спална или детска соба, огради за мебел во дневна, троседи, двоседи, фотељи, дворски мебел, клупи, столчиња и друго. Исто така и овие огради се изработуваат во повеќе нијанси и модели.
Се изработуваат посебни модели, и различни видови на тенди за гаражи, тенди за во двор, балконски тенди и друго. 
Сите креации се изработуваат со посебно внимание, и прават различни модели од еден до друг модел. 
Направени се повеќе од 400 дизајни, реализирани се повеќе од 300 проекти на различни локаци во Македонија, имаат повеќе од 20 години работно искуство.
Браварската работилница Сашко Гис секогаш се стреми клиентите да се задоволни од нивната изработка, и кога повторно би имале потреба да се обратат пак кај нив. 
Достапни се секогаш за комуникација за оној што има потреба, услугата ја прават најбрзо штом можат.
Ваше е да се јавите, да ги исконтактирате, или да ги посетите во просториите на улица 10, број 35 Кадино, општина Илинден, Скопје. Работаат секој работен ден од 09-00 до 18-00 часот.
Исконтактирајте ги и уверете се во уникатните дизајни кои ги нудат, секогаш имаат нова идеја за да понудат. 
Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information