Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bravarska rabotilnica Sasko-Gis Dooel

Kovani ogradi, tenda, kapii, skali, spalni, resetki.

Браварска работилница Сашко Гис нуди професионална изработка на:
-Ковани огради,
-Алумински огради,
- Мебел од ковано железо, ковани спални,
- Надворешни огради и врати,
- Настрешници,
- Тенди,
- Хали, челични конструкции,
- Вртени скали,
- Чардаци,
- Гаражи,
- Шибер капии на далечинско итн.
Алуминските огради се изработуваат од алуминиум, односно нерѓосувачки челик. Ги комбинираат со стаклени алумински огради, памплекс и калено стакло, а оградите се изработуваат во повеќе нијанси и модели и тоа:
Сребрена, сребрена мат, златна, златна мат, махагони, и комбинации од сите бои заедно. Ги изработуваат со различни детали.
Се изработуваат огради за тераси, внатрешни или надворешни скалила, надворешни огради, врати, и се останато по желба на клиентот.
Кованите огради за мебел исто така се изработуваат по желба на клиентот. Контактирајте ги во браварската работилница на Сашко Гис доколку Ви се потребни огради за кревети во спална или детска соба, огради за мебел во дневна, троседи, двоседи, фотељи, дворски мебел, клупи, столчиња и друго. Исто така и овие огради се изработуваат во повеќе нијанси и модели.
Се изработуваат посебни модели, и различни видови на тенди за гаражи, тенди за во двор, балконски тенди и друго.
Сите креации се изработуваат со посебно внимание, и прават различни модели од еден до друг модел.
Направени се повеќе од 400 дизајни, реализирани се повеќе од 300 проекти на различни локаци во Македонија, имаат повеќе од 20 години работно искуство.
Браварската работилница Сашко Гис секогаш се стреми клиентите да се задоволни од нивната изработка, и кога повторно би имале потреба да се обратат пак кај нив.
Достапни се секогаш за комуникација за оној што има потреба, услугата ја прават најбрзо штом можат.
Ваше е да се јавите, да ги исконтактирате, или да ги посетите во просториите на улица 10, број 35 Кадино, општина Илинден, Скопје. Работаат секој работен ден од 09-00 до 18-00 часот.
Исконтактирајте ги и уверете се во уникатните дизајни кои ги нудат, секогаш имаат нова идеја за да понудат.

ул 10, бр. 35 Кадино

Илинден, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 164
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации