Company ad Published: Apr 01 2024 08:42

Se prodava samostoen deloven objekt kaj Katolicka crkva

EUR

Published: Apr 01 08:42
Views: 104
Веднаш спроти главниот влез на Католичка црква, се продава самостоен објект на две нивоа (-1 и приземје). Во моментот објектот функционира како деловен простор. Располага со површина од 77м2 во основа (по имотен лист) и има две нивоа со вкупна површина нешто над 140м2, плус галериски простор од околу 16м2.
Објектот е комлетно функционален со санитарии, вода и струја.
Максималната дозволена висина за градба е 6 метри.
По договор, деловниот простор може да се изнајми на подолг период.

Продажна цена: 245.000 €

☎️ 078 295 351
👣 Follow us on Facebook, Instagram, TikTok and Youtube: @kackar.property
[email protected]

#Skopje #imot #nedviznost #stanovi #kuki #delovenprostor #prodava #iznajmuva #invest #home #apartment #house #officespace #sale #rent #Macedonia #Makedonija
Link description

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Visit our store page

Никола Парапунов Show on the map

078295351

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information