Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT DUKANI VO KISELA VODA

0 EUR

Company advertisement For rent by: ПЕРФЕКТ 17 Feb 16:38 Log into the company to make changes
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN OD 57M2 VO MICURIN 260 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 550 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Area
Шифра:E-113826
Се издаваат Дуќани во луксузна деловна зграда во Кисела Вода,во близина на Економското , 81m2,84м2,62м2 и 87м2.
Обезбеден паркинг простор,современа технологија за греење и ладење.
Цена:8евра 1м2+ месечни трошоци.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253 078/262-954
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO MOZE I ZA IZDAVANJE 0 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM 350 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO 550 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA/RASADNIK 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information