Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ПЕРФЕКТ

Се грижиме за топол дом. Најповолно, до најквалитетен дом.

Агенцијата за недвижности Перфект-Естате Скопје е агенција за недвижности која е основана со цел да им обезбеди на своите клиенти полесно и на професионален и ефикасен начин да го изберат својот иден дом. Перфект-Естате нудат услуги во областа на изнајмувањето и продажба на станбени деловни објекти на територијата на град Скопје. Агенцијата за недвижности Перфект-Естате е составена од млади и амбициозни личности чија цел е максимално задоволни клиенти. Секој клиент кој ќе се обрати кај нив го третираат со почит. При продажба или изнајмување на станбени објекти тежнеат кон компромис и олеснување и за двете страни.
Нивната агенција е специјализирана за посредување при издавање на недвижен имот:
- станови,
- куќи,
- вили,
- деловни простории,
- градежни парцели во град Скопје и пошироко градско подрачје.
Агенцијата Перфект-Естате се во состојба да понудат богат и разновиден спектар на имот при купување, продажба или изнајмување, за кои услугата ја добивате за најкраток можен рок.
Тие секогаш се стремат да им обезбедат на своите клиенти најдобра услуга, која вклучува целосно почитување на барањата на клиентите, и пред имаат одговорност во работата.
- Нивната мисијата да создадат нови правила и вредности преку кои ќе бидат на врвот на пазарот на агенциите за невижности.
- Нивната визија е дека се стремат кон перфекционизмот, задоволувајќи ги потребите на своите клиенти, еднакво третирајќи ги двете заинтересирани страни.
- Нивните вредности: Стабилни, доверливи, амбициозни.
- А нивната цел, е да привлечат што повеќе задоволни клиенти.
Агенцијата за недвижности, Перфект-Естате се сметаат за мостот меѓу клиентите (купувачи и продавачи, закупци и закуподавачи), на пазарот за недвижнини.

Агенцијата за недвижности Перфект-Естате вклучува поширока понуда во однос на продавањето и издавањето на недвижен имот, меѓутоа ние би ги издвоиле:
- Изнајмување на трособен стан кај Песталоци,
- Се изнајмува двособен празен стан во Дебар Мало,
- Се изнајмува трособен стан во Мичурин,
- Се изнајмува двособен стан во Расадник, како и многу други понуди кои може да се погледнат во нивната продавница на Пазар3.мк.

Доколку сакате да им се обратите може да ги посетите во нивните канцеларии на ул. Дебарца 13/3 Скопје Центар, верувајте дека имаат што да Ви понудат.

Дебарца 13/3

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1757
16 ноем. 19:58

Se iznajmuva garsonjera vo Centar

170 ЕУР /месечно

14 септ. 15:33

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO KARPOSH 4

280 ЕУР /месечно

13 септ. 12:52

Se iznajmuva garsonjera vo Centar

200 ЕУР /месечно

13 септ. 12:52

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Centar

280 ЕУР /месечно

12 авг. 12:39

SE IZDAVA TOSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA

300 ЕУР /месечно

19 јул. 13:34

Se izdava moderen dvosoben stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

19 јул. 13:27

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS

450 ЕУР /месечно

19 јул. 13:23

Se izdava nov stan kaj Katolicka od 54m2

250 ЕУР /месечно

19 јул. 13:22

Se izdava stan vo Kapistec

390 ЕУР /месечно

19 јул. 13:16

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

330 ЕУР /месечно

19 јул. 13:15

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM

240 ЕУР /месечно

19 јул. 13:12

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR

350 ЕУР /месечно

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA VO BARDOVCI

2 000 ЕУР /месечно

15 јул. 15:01

KUKA NA PRESPANSKO EZERO STENJE

42 000 ЕУР

29 јун. 12:15

Garsonjera vo Debar Maalo

44 000 ЕУР

Stan vo Novo Lisice

83 000 ЕУР

15 јун. 17:28

Se iznajmuva trosoben opremen stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

02 јун. 12:40

Se izdava trosoben stan kaj Pestaloci

400 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben prazen stan vo Debar Maalo

220 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben prazen stan vo Micurin

300 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben opremen stan vo Taftalidze 2

450 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

Se iznajmuva trosoben opremen stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Karpos 2

350 ЕУР /месечно

22 мар. 00:19

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Kapistec

300 ЕУР /месечно

09 мар. 15:58

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

09 мар. 15:03

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Karpos 3

230 ЕУР /месечно

09 мар. 14:37

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

300 ЕУР /месечно

09 мар. 14:31

Se iznajmuva dvosoben opremen stan kaj Univerzalna

250 ЕУР /месечно

09 мар. 14:31

Se iznajmuva opremen trosoben stan vo Debar Maalo

270 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

09 мар. 14:26

Se iznajmuva opremena garsonjera vo Karpos 3

210 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Aerodrom

230 ЕУР /месечно

09 мар. 14:09

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Karpos 4

220 ЕУР /месечно

09 мар. 12:30

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR

320 ЕУР /месечно

16 фев. 13:02

SE IZNAJMUVA TROSBOEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

600 ЕУР /месечно

15 фев. 11:40

STAN VO CENTAR

85 000 ЕУР

SE IZNAJMUVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации