Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan od 18m2 TC Bunjakovec 1kat

150 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Атлас Недвижности 18 Apr 13:33 Log into the company to make changes
Атлас Недвижности
02 6147 511
Se izdava dukan vo TC Bunjakovec na sprat so pogled nakaj Partizanska dukanot e 18m2 so sanitaren cvor.
Cena 150 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Dukan od 35m2 kaj Gradska bolnica 350 EUR
Nov trosoben stan od 95m2 Topansko pole 75 000 EUR
Garsonjera 33m2 vo Taftalidze 1 40 000 EUR
Luksuzen stan od 70m2 na 2kat Crnice 350 EUR
To the top