Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Атлас Недвижности

Се за недвижности на едно место!

Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Прикажи повеќе
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност.
Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет. Hide More

Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7

Скопје, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-50 од 556
Вчера 12:11

Stan od 80m2 prizemje Kompleks Zlokukjani

115 000 ЕУР

08 апр. 17:47

Stan od 83m2 na 2 kat Taftalige1 NOV

1 050 ЕУР

01 апр. 14:22

Trosoben renoviran stan od 57m2 Taftalidze 2

280 ЕУР /месечно

24 мар. 13:45

Stan prazen vo Gorce Petrov 45m2 prizemje

130 ЕУР /месечно

10 мар. 12:16

Luksuzen stan od 68m2 so dve spalni na 18 kat

450 ЕУР /месечно

10 мар. 12:16

Stan od 40m2 NOV 1kat komplet namesten Aerodrom

200 ЕУР /месечно

10 мар. 12:11

Dvosoben od 48m2 namesten Taftalige1

250 ЕУР /месечно

10 мар. 12:09

Renoviran Luksuzen stan od 72m2 Centar

450 ЕУР /месечно

06 мар. 15:09

Trosoben stan 69m2 Kapistec na 5 kat

1 200 ЕУР

27 фев. 15:59

Trosoben stan od 70m2 na 3/9 Kisela Voda

62 000 ЕУР

27 фев. 15:48

Dvosoben od 56m2 na 3/9 Centar

53 000 ЕУР

27 фев. 15:46

Trosoben nov stan vo City Mall 74m2 namesten

550 ЕУР /месечно

27 фев. 15:43

Nov trosoben stan od 95m2 Topansko pole

75 000 ЕУР

27 фев. 15:42

Stan od 62m2 na 1 kat Ostrovo trosoben

60 000 ЕУР

19 фев. 12:33

LUKSUZEN stan vo Crnice od 115m2 nad SV Petka

1 100 ЕУР /месечно

19 фев. 12:25

Stan od 90m2 Centar sproti Ramstor

500 ЕУР /месечно

19 фев. 12:23

Stan vo gradba od 71m2 Vlae na 2kat

900 ЕУР

06 фев. 14:47

LUKSUZNA kuka vo Bardovci 320m2

1 200 ЕУР /месечно

06 фев. 14:45

Nov stan od 50m2 Taftalige1 komlet namesten

300 ЕУР /месечно

06 фев. 14:44

Luksuzen stan od 106m2 na 4/12 City Mall

700 ЕУР /месечно

Kukja vo Vlae od 250m2 i dvor 390m2

125 000 ЕУР

24 дек. 12:12

Stan Kompleks Zlokukani 80m2 priz

130 000 ЕУР

24 дек. 12:08

Komplet namesten 55m2 sproti Drzavna bolnica

280 ЕУР /месечно

13 дек. 12:54

Stan od 149m2 Karpos3 dupleks

130 000 ЕУР

Кон почеток