Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Атлас Недвижности

Се за недвижности на едно место!

Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот.
Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања!

Услуги кои ги нудиме од наша страна се:
- посредување
- опремување
- реновирање
- преселување

Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас!
Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди.
За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите.
Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас.

Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом:
- станови во градба во Влае
- станови во градба Ѓорче Петров
- луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани
- куќа на Водно
- Трособен стан во Влае итн.

Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус!
Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис.
Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи.
“Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија.

Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!

Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 621
Вчера 11:37

Nov stan od 83m2 Centar UJP na 7 kat

1 700 ЕУР

26 апр. 12:49

Se izdava namesten stan vo Karpos 1

230 ЕУР /месечно

18 фев. 14:43

Nov nevseluvan stan od 45m2 Kisela Voda

280 ЕУР /месечно

31 јан. 16:03

Nov stan komplet namesten so nov mebel Karpos 2 Mida

400 ЕУР /месечно

05 ноем. 00:44

Stan od 61m2 vo Avtokomanda vo kulite

55 000 ЕУР

04 ноем. 14:45

Stan vo Avtokomanda od 61m2 na osmi kat

55 000 ЕУР

26 окт. 12:38

Luksuzna vila vo Pintija 420m2

900 000 ЕУР

18 окт. 13:27

Lukszuni apartmani na Vodno Crnice

1 100 ЕУР

18 окт. 13:27

Se izdava trosoben stan od 81m2 pozadi Univerzalna

300 ЕУР /месечно

15 септ. 12:29

Komplet namesten trosoben stan Centar kaj Simpo

250 ЕУР /месечно

01 септ. 15:21

Plac za gradba vo Taftalidze 2 od 296m2

210 000 ЕУР

Vo Kozle kuka od 120m2 plac od 200m2

160 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации