Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA MAGACINSKI DELOVEN I PARKING PROSTOR

0 MKD

Company advertisement For rent by: Mako Market 20 Dec 13:49 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Area
Location
Skopje
Facilities
Warehouses
Се издава магацински, деловен и паркинг простор на фантастична локација – Шуто Оризари, веднаш до обиколница и на само 5 минути од центарот на градот (поранешниот царински склад на Макошпед).

Се изнајмува:
- Амбиентален – сув магацински простор
- Разладни комори од +2 ° до +8 °
- Разладни комори од -18 ° до -22 °
- Деловен – канцелариски простор
- Паркинг простор погоден за автомобили, камиони, автобуси, приколки..

Магацинот располага со:
- Рампа – Чуварница
- 24/7 видео надзор и физичко обезбедување
Дополнителни услуги:
- Водење компјутерска евиденција за стока;
- Утовар – Истовар;
- Сортирање на стока по налог;
- Стречирање на стока;
- Амбалажирање на стока;
- Услуги за мерење на стока (на вага од 2 тона) при прием;
- Услуги со вилушкар;

Повеќе информации на:
071 279 121 - Гоце
Mako Market
Мако Маркет е компанија за производство и дистрибуција на стока за широка потрошувачка. Таа постои на пазарот повеќе од 28 години. Компанијата дистрибуира интернационални брендови кои често се лидери на пазарот. Во 2002 година компанијата го произведе својот прв чоколаден крем, наречен Виена. Со тоа започна ново поглавје на компанијата, во кое произведувањето на сопствени брендови стана подеднакво важно, како и дистрибуцијата. Набргу потоа се родија и брендовите Тазе пуканки и Мое колаче, со 14 различни екстензии на колачиња и вафел производи. Освен сопствените брендови, Мако Маркет произведува и приватни трговски марки. Над 150 вработени работат низ повеке сектори на дистрибуција, производство, продажба, маркетинг и администрација со цел да ги постигнеме најдобрите резултати.
Visit our store page
Show on the map
078376997
Mako Market
071 279 121
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information