Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kelneri/sankeri so i bez rabotno iskustvo

Company advertisement Looking for a job by: Капитол Плеј 20 Jun 15:00 Log into the company to make changes
Забавниот центар во Капитол Мол - игротека и куглана има потреба од угостителски персонал, келнери/шанкери со и без работно искуство.
Информации и апликации на тел: 071 305 976
или на e-mail: [email protected]
Капитол Плеј
Забавен центар - куглана, игротека, пицерија и juice bar
Visit our store page
Булевар Јане Сандански 71A Show on the map
071305976
http://capitolmall.mk/zabava/
Капитол Плеј
071305976
To the top