Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Baram stan za iznajmuvanje za familija

0 MKD

Wanted to rent by: Викторија 05 Sep 10:08 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се бара фамилјарен стан за изнајмување на подолг временски период по можност празен или полунаместен, со 2 спални, а задолжително централно греење. До 180 еу. Исклучиво во Автокоманда. За од месец ноември.
Викторија
076999390
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information