Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate | Apartments

Skopje , 80916
Ohrid , 3311
Bitola , 1869
Štip , 952
Tetovo , 891
Kumanovo , 805
Gostivar , 620
Strumica , 427
Prilep , 404
Прикажи ги сите
Yesterday 12:40
Линк
, ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo strog centar

330 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Area: 50
Yesterday 18:58
Линк
, ,

Se izdava stan od 56m2 vo Karpos 2

250 EUR / monthly

Number of rooms: 2

Today 01:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 EUR

Number of rooms: 6
Today 01:37 , ,

Stan Cair

Number of rooms: 2,5
Today 01:26 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

11 000 MKD / monthly

Number of rooms: 1,5
Today 01:20 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Today 01:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 00:54 ,

Stan vo Centar na Juzen Bulevar

Number of rooms: 3
Today 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Today 00:49 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Today 00:18 , ,

Prekrasen stan 62m2

400 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 00:03 , ,

Stan od 79m2 vo Kisela Voda

78 000 EUR

Number of rooms: 2
Area: 80
Today 00:00 , ,

Stan vo Centar na super lokacija

300 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Yesterday 23:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 EUR / monthly

Number of rooms: 4
Yesterday 23:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 EUR

Number of rooms: 3,5
Yesterday 23:39 , ,

Se IZDAVA 70m2 NAMESTEN vo К.VODA

150 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Area: 70
Yesterday 23:34 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 MKD / monthly

Number of rooms: 1
Area: 40
Yesterday 23:19 , ,

Stan pozadi Univerzalna

80 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 23:17 , ,

Stan vo Karposh 4

Number of rooms: 3
Yesterday 23:11 , ,

Se izdava luksuzno opremen stan vo Aerodrom

300 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 23:10 , ,

Stan vo Karpos

Number of rooms: 2,5
Yesterday 22:58 , ,

Namesten stan Holandska ambasada

330 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 70
Yesterday 22:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 22:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Yesterday 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Number of rooms: 3,5
Area: 70
Yesterday 22:49 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 EUR

Number of rooms: 3
Area: 90
Yesterday 22:49 , ,

Se izdava stan

Number of rooms: 2,5
Yesterday 22:47 , ,

Se izdava 3-soben stan

14 000 MKD / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 22:38 , ,

Apartment for rent

350 EUR / monthly

Number of rooms: 2
To the top