Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat stanovi so 1 ili 2 spalni vo Karpos 4

Company advertisement Wanted by: Home International 20 Jun 09:34 Log into the company to make changes
Home International
Celosno namasten stan dupleks vo Kisela Voda 50 000 EUR
Stan vo belite kuli 85m2   vo Kapistec 1 080 EUR
Stanovi vo izgradba od 21m2 do 76m2 1 100 EUR
Apartman vo Grcija 55 000 EUR
Ad type
Wanted
Advertised by
Store
Се бараат станови за купување со 1 или две спални соби во населба Карпош 4 .
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Visit our store page
Show on the map
070323154
Home International
070323154
Home International
Stanovi vo gradba na Ulica Praska -
Dupleks vo Aerodrom -
Stan 38m2 vo Aerodrom 42 000 EUR
Apartman vo Grcija 55 000 EUR
To the top