Company ad Published: Dec 20 2021 03:30

Se baraat stanovi vo Kisela Voda od 40m2 do 80m2

Published: Dec 20 03:30
Views: 15
НАШАТА АГЕНИЈА ИМА ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА ВО ДЕЛОТ НА ШАМПИОНЧЕ,ЧЕШМА И РАСАДНИК СО КВАДРАТУРИ ОД 40-80М2 СО ЛИФТ И ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ ГРАДБА ,СОЧУВАНИ ИЛИ РЕНОВИРАНИ ОД 2005-2021 ГОД. Link description

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Visit our store page

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information