Company ad Published: Dec 08 2021 12:17 Now viewing: 1

Plac na idealna lokacija za biznis

Published: Dec 08 12:17
Views: 2
Now viewing: 1
Se prodava plac od 425 m2 na idealna lokacija za biznis i za zhiveenje , Pllacot se naogja na raskrsnica pokraj patot vo naselba Pashino vo blizina ima struja , voda , kanalizacija i asfalltiran pat do samiot pllac .Inf:072524206 , viber 070782844 .
Shitet pllac prej 425 m2 ne lagjen Pashine i pershtatshem per banim dhe per cdo lloj biznesi , Ne afersi te pllacit ka rryme , uje , kanalizim , rruge te asfalltuar ,Pllaci gjendet ne udhekryq te rruges kryesore .Inf :072524206 ,viber 070782844
Link description

ORTAK KOMPANI

Агенција за недвижности 
Visit our store page

Ul.Bul.Osloboduvanje 60/1-1

070782844

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Агенција за недвижности 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information