Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ORTAK KOMPANI

Агенција за недвижности

Ul.Bul.Osloboduvanje 60/1-1

Кичево

Огласи во продавницата

Сите 1-45 од 45
Вчера 14:59

KUQA VO BLIZINA NA ARABELA

105 000 ЕУР

06 апр. 23:10

Kompletno renovirana kuka vo Kicevo

65 000 ЕУР

06 апр. 23:10

Banese ne qender

06 апр. 22:12

Kuka so tri placa

06 апр. 21:37

Kuka vo naselba Devena

51 000 ЕУР

06 апр. 20:49

Kuka vo strog centar

06 апр. 13:18

Se izdava stan sproti Hotel Kicevo

170 ЕУР /месечно

15 мар. 19:39

Kuka karabina i plac so 850m2

75 000 ЕУР

01 мар. 00:49

Stan vo Centar na prv sprat

42 500 ЕУР

28 фев. 00:20

Kuka vo nas.Ivandol

27 000 ЕУР

20 јун. 15:22

KUKA VO CENTAR

83 000 ЕУР

19 јун. 13:12

KUKA SO EKSTRA CENA 55 000 €

55 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации