Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Zemjiste na super lokacija vo Stip

10 EUR

Company advertisement For sale by: We4home.mk 25 Nov 11:16 Log into the company to make changes
Leaflet
Kuka vo centar na Stip 58 000 ЕУР
Luksuzno opremena kuka na 5 nivoa vo Stip 455 ЕУР
Екстра квалитетен стан во центар на Штип 815 ЕУР
Kuka od 167m2 na 10 min od centar - Stip 50 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Štip
Се продава земјиште Штип со поврашина од 39201 м2, поделено во пет парцели засебни кои може да се продаваат како што е подочу опишано.
Парцелите се наоѓаат на излезот од Штип од станата на Ново Село, веднаш после училиштето Искра до патот, нивната точна локација може да се види на сликите.
Парцела 1: 35438 м2
Парцела 2: 61 м2
– парцела 1 и 2 се една до друга и одат заедно

Парцела 3: 2439 м2
Парцела 4: 96 м2
– парцела 3 и 4 се една до друга и одат заедно

Парцела 5: 1168 м2
Земјиштето е со имотен лист на еден сопственик.

Инфорамции:
078419995
078419737
We4home.mk
+38978419995
Leaflet
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Deloven prostor so unikaten pogled vo centar na Stip 300 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip 10 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information