Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

We4home.mk

We4home е модерна и професионална агенција за недвижности со која секогаш добивате најдобра услуга и најдобра цена за веќе претходно избраниот објект.
Во We4home агенцијата за недвижности вработени се млади, и амбициозни луѓе посветени на својата работа.
We4home е агенција која врши професионално, презентирање, сликање, и снимање на секој објект, исто така и нуди најдобра услуга во делот на подготовка на целата потребна документација.
Работат исклучително со сигурни објекти кои имаат чисти сметки, имотни листови, и сите потребни документи кои се потребни за лесно и ефикасно продавање и издавање на објектите.
Посредуваат при:
- архитектура и проектирање,
- проценка,
- надзор,
-легализација,
- дозвола за градба,
- катастар и слични пропратни работи поврзани со недвижниот имит.

Нивната мисија е да ги направат среќни нивните клиенти,секогаш се тука за купувачите и продавачите, тие не се тука за стан или куќа, тие се тука за да Ви овозможат ДОМ!
Секогаш овозможуваат, пријатен дочек, професионално работење од нивна страна, максимална доверба и сигурност, и најсигурна инвестиција.
Визијата на нивната компанија е да ги задоволат потребите на сите, да изградат идеални домови, и да направат среќни семејства.
Имоти издвоени за продавање се:
- Куќа во Струмица до киното во центар,
- Нов стан со два апартмани 96m2,
- Деловен простор до кафе Анџелс,
- Дуплекс стан 149m2 на булевар Маршал Тито Струмица,
- Квалитетен мазонет на супер локација,
- Куќа во центарот на Штип,
- Реновиран стан во строг центар на Штип,
- Голема наместена ќуќа во Босилово со голем двор,
Имоти издвоени за изнајмување на промоција се:
- Дуќан во Струмица во центар,
- Деловен простор во центар во Штип,
- Наместен стан во Кисела Вода, Расадник 43m2,
- Спрат од куќа до Осново училиште Гоце Делчев, итн.
Канцелариските простории на агенцијата за недвижности We4home, се наоѓаат во Струмица и во Штип, достапни се во секое време за разговор и консултација околу Вашите потреби.
Штип

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 52
01 окт. 10:59

Nov ekstra stan vo centarot na Stip

760 ЕУР

24 септ. 10:11

Vikendica na Mantovo so 1 dekar mesto

52 000 ЕУР

14 септ. 15:12

Renoviran stan vo strog centar na Stip

53 000 ЕУР

26 авг. 09:58

Stan na Pirinska vo Stip

23 000 ЕУР

24 авг. 08:14

Kuka vo Strumica do kinoto na centar

80 000 ЕУР

19 авг. 15:35

Kuka vo Novo Selo 173m2

105 000 ЕУР

11 авг. 12:19

Kuka od 167m2 na 10 min od centar - Stip

50 000 ЕУР

27 мај 08:00

Odlicen stan 89m2 do OU Vapcarov Strumica

59 000 ЕУР

21 апр. 14:25

Stan vo zgradata do Angels Cafe

400 ЕУР /месечно

12 апр. 12:46

Kuka vo centar na Stip

58 000 ЕУР

25 мар. 09:53

Namestena vila komplet so 4 dekari zemjiste

62 000 ЕУР

18 мар. 18:48

Stan na Plostadot vo Stip

65 000 ЕУР

09 фев. 09:43

Stan vo Strumica do Tineks

34 000 ЕУР

Deloven prostor 200m2 PSS kompleks

600 ЕУР /месечно

22 јан. 11:30

Se iznajmuva stan sprat od kuka 60m2 namesten

150 ЕУР /месечно

20 јан. 10:11

Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi

210 ЕУР /месечно

12 јан. 13:56

Nov stan od 69m2 Karpos SR

45 000 ЕУР

12 јан. 13:56

Stan na ednosmernata vo Stip

67 000 ЕУР

25 дек. 10:39

Luksuzna kuka so bazen namestena

350 000 ЕУР

Stan kaj Stokomak

30 000 ЕУР

23 ноем. 09:51

Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska

160 ЕУР /месечно

20 ноем. 11:02

Renovirana i kvalitetno opremena kuka 420m2

340 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации