Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat ok kuka 100m2 house for rent 100м2

200 EUR /monthly

For rent by: jove 17 Dec 16:13 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Gevgelija
Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 100м2,нa втори спрат.
Kомплетно e опремен со нов мебел.Располага со голема отворена дневна соба со трпезарија,кујна со комплетен кујнски прибор, елементи.Комплет постелнини за сите кревети, Има 2 спални соби,дневен престој со два лежаи кои може да се спуштат.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 200 еур месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јове 070218183
Leaflet
To the top