Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate | Houses and Villas

Skopje , 9283
Kumanovo , 975
Bitola , 912
Ohrid , 735
Gostivar , 597
Prilep , 536
Štip , 504
Tetovo , 476
Gevgelija , 392
Прикажи ги сите

Today 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 09:09 , ,

Kuka vo Centar

210 000 EUR

Number of rooms: 6
Area: 150
Today 03:12 , ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 EUR

Number of rooms: 6
Area: 160
Today 01:35 ,

KUKA VO TETOVO

Number of rooms: 8
Area: 30
Today 01:12 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 EUR

Number of rooms: 6
Area: 150
Yesterday 23:23 ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 MKD / monthly

Number of rooms: 5
Area: 150
Yesterday 22:44 , ,

Kuka 120m2 so 100m2 dvor vo Lisice

32 000 EUR

Number of rooms: 5
Area: 120
Yesterday 22:40 , ,

Vila Dajana

Number of rooms: 6
Area: 140
Yesterday 22:34 , ,

Kuka od 523 m2 vo Butel 2

260 000 EUR

Number of rooms: > 10
Yesterday 22:15 ,

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 EUR / daily

Number of rooms: 4
Yesterday 21:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 EUR / monthly

Number of rooms: 8
Yesterday 20:43 ,

Villë në popova Shapka

50 EUR / daily

Number of rooms: 3
Area: 80
To the top