Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA KUKA NA VODNO

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 Sep 12:33 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071236-787, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR ZAD SOBRANIE CENTAR 0 MKD
KANCELARII OD 558m2 KAJ SISTINA I MAGACIN OD 458m2 0 MKD
Deloven prostor vo Kubus  200 EUR
BEAUTIFUL NEW APARTMENT FOR RENT IN CENTAR 0 MKD
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Number of floors
Heating system
Location
Skopje
shifra. 23538
Se izdava kuka na Vodno.
Kukata e 110 m2 , so 2 spalni ( ednata e namestena kako spalna, a drugata ke se dogovorat po zelba na zakupecot), dvor 300 m2, podrum 30m2 priklucena na gradsko parno.
Cenata e 750 E,

Shifra. 23538

The house is 110 m2, with 2 bedrooms (one is equiped with a main bad , the other will be arranged according to the wishes of the renter), a yard of 300 m2, a basement of 30 m2 . Price 750 E
Real estate Astoria
phone. 071/236-787
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071236-787, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Stan za izdavanje na Vodno 0 MKD
NOV stan nevseluvan za deloven prostor od 100m2 0 MKD
Odlicen stan vo Debar Maalo so 1spalna 0 MKD
Dvosoben stan vo Centar Bunjakovec 270 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information