Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Ubava kuka vo Zdanec Very nice house in Zdanec

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 09 Jan 11:11 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Stan vo Centar pozadi Univerzalna 0 МКД
POVOLNO - TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 62 000 ЕУР
HOUSE FOR RENT IN KOZLE 4 BEDROOMS 0 МКД
Top cena za  stan vo Centar so 2 spalni 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Skopje
Шифра 23898
Се издава убава куќа во Жданец на тивка локација. Куќата има 260м2 на три нивоа и има 3 спални соби, 2 купатила, 1 вц, голем дневен салон со трпезариски дел и кујна, две убави тераси, таванска просторија и подрумски простории.
Контакт: 071/271-271
Асторија недвижности

Code 23898
Very nice house for rent in Zdanec on quiet location. The house has 260m2 on three levels and it has 3 bedrooms, 2 bathrooms, 1 lavatory, large living room with dining area and kitchen, 2 very nice terraces, open attic space and basement.
Contact: 071/271-271
Astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/271-271 02/3110-566
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Luksuzen stan vo Kozle 115m2 0 МКД
DELOVEN PROSTOR DUKAN 120M2 0 МКД
ODLICEN STAN VO DEBAR MAALO OD 153 M2 0 МКД
Se izdava odlicna kuka vo Kozle 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information