Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 206m2 na bul.Oktomvriska revolucija-Kumanovo

For sale by: saso 23 Dec 21:43 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Kumanovo
Се продава дел од куќа со посебен влез и двор,атрактивна локација на почеток на бул.Октомвриска револуција на 50м од “Градска пекара“ со стамбена површина од 160m2 со три тераси една покриена од 30m2 и две 10 m2.Плац од 206м2 вкупна површина и маркица за градба на површина од около 100м2 п+4+п. ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Leaflet
To the top