Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Centarot na gradot

0 MKD

For sale by: Пандора Yesterday 09:00 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Kumanovo
Се продава или се изнајмува куќа на три спрата со површина во основа од 140м2 (вкупно 320м2) со сопствено централно греење и двор од 100м2 во центар на градот спроти Домаќинка
Првите два спрата се деловен простор.
Погодна за кол центар хотел,градинка,ординација,школо,магацин...
Пандора
+389 70 334 729
Leaflet
To the top