Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KUKA O PRILEP ITNO I POVOLNO

For sale by: sonja 22 Nov 12:29 Delete, Edit or Renew Your Ad
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Prilep
Куќата се наоѓа во централното градско подрачје. Целосната површина е 270 м2, од кој 110 е куќата а 160 м2 дворот. Има 5 соби плус голем салон и веце. Реновирана е и во добра состојба. Има и визба со 2 простории. Уредна документација. Цена по договор.
Може да се види во секое време. Контакт телефон: 078 250 399 или 077 712 282
Leaflet
To the top