Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Dame Gruev

67 000 EUR

For sale by: Митко 09 Feb 17:41 Delete, Edit or Renew Your Ad
Куќата е легализирана, со површина од 150м^2. Со гаража, сопствено парно, две купатила, две тераси, двор од 220м^2, оградена. Во одлична состојба. Улицата е со атмосверска канализација и широка 8 метри.
Митко
070213828
Leaflet
To the top