Published: Dec 19 2019 11:03

KUKI VO GJORCE PETROV

Published: Dec 19 11:03
Views: 7
Итно се продаваат две куќи во населба Ѓорче Петров, на поволна локација.Куќите се лепенки. Можна е продажба и поединечно. Куќите се близу основно училиште, средно училиште(гимназија), продавници итн. За повеќе информации контактирајте не !
Квадратура:
Куќа 1:130m2 + дворно место 330m2
Куќа 2:210m2 + дворно место 190m2
КОНТАКТ:071 920 885,070 337 039
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
071920885

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information