Published: Mar 26 2024 02:04

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Published: Mar 26 02:04
Views: 1037
Бахаш Хармони, првиот проект на луксузни вили во Скопје за совршен живот. Совршена хармонија на архитектурата што се издига во Бардовци над Скопје. Составен е од 72 вили во склоп на комплексот. Комплекс од луксузни вили кој ќе биде од затворен тип, со 24 часовно обезбедување.
- градба на објект од 201 м2;
- основа на градба од 70 м2;
- три нивои на градба;
- дворно место од 310 м2;
- две паркинг места во склоп на дворот;
- приземје: дневна, терпезарија, кујна, остава, тоалет;
- прв кат: три спални соби со балкони и две бањи;
- втор кат: тераса;
- греење/ладење: топлотна пумпа, фенкојлери во сите простории и подно греење;
- базен по избор.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1037
075402240

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information