Company ad Published: Jul 13 2021 02:44

Nova kuka od 250m2 na plac od 500m2 Pintija

Published: Jul 13 02:44
Views: 23
903...Партенон Недвижности продава кука во Пинтија во новата населба со површина од 250м2 на плац од 500м2. Куката е нова речиси и некористена градена 2020година, вода, струја и канализација, имотен лист. Подрум 50м2 приземје 80м2 дневна една спална и бања, катот 120м2 3спални, бања и дневна со кујна и трпезарија...5 тераси паркинг во двор....
цена 110 000еу...
Повеке информации на 071/257-405
Link description

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***
Visit our store page

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Show on the map

071257405

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information