Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na gradot

85 000 EUR

For sale by: Зоран Горгиоски Today 06:15 Delete, Edit or Renew Your Ad
Зоран Горгиоски
071958416
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Strumica
Се продава куќа во централното градско подрачје веднаш позади Собраниската зграда во Струмица. Во склоп на куќата од 136 М2 има деловен простор и дворно место од 80М2. На локацијата според урбанистичкиот план е планирано/дозволено П+2 ( приземје +2 спрата) што ја прави локацијата идеална за инвестиција во станбен/ деловен објект. Објектот може да се види во секое време со претходно закажан термин директно со сопственикот. Огласот е поставен од сопственикот да се намалат трошоците на сопственикот/купувачот на продажни услуги од трето лице / агенција. За сите деталности и да закажете да се види објектот обратете се на телефонот доставен во овој оглас.
Зоран Горгиоски
071958416
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information